2014-02-08

Apie draugystės darželius

Anksčiau retai kada sukdavau galvą, kaip laviruoti tarp moteriškų intrigų. Dažniausiai tiesiog arba nekreipdavau dėmesio, ir mintyse sakydavau, užsipletkinkit negyvai, kas iki šiol, mano manymu, yra vienas geriausių variantų, arba visai pasitraukdavau i nuošalę ir nekišdavau nosies į tą smalos puodą, kur moterys verda savo juodus reikaliukus.
Vis dėlto, su laiku vis dažniau susiduriu su nepaneigiama tiesa, kad dažnai daug veiksmingiau yra pastudijuoti kai kuriuos atvejus ir taktiką, kuri gintų, pavyzdžiui, nuo raganiškų prakeiksmų arba apkalbų, kurios iš esmės yra mergaitiškas pasispjaudymas gyvačių nuodais prie kavos puodelio.
Pastebėjau, kad dažniausiai mažiausiai apkalbų susilaukia patys įžūliausi poelgiai ir situacijos. Nesikuklinkit ir nesislėpkit kur nereikia. Būna, kad aplinkiniai ne tai kad nesmerkia arba netraukia per dantį, mielai tą darytų, bet tiesiog matyt neranda žodžių, arba neturi kaip už akių kalbėti, kai tu viską jiems įžūliai į akis. Ir tada, na kažkaip, kaip tu už akių pakuždėsi draugei, jei ana ir taip jau viską matė penktadienio vakarą, ane?
Naudingas patarimas - lavinkite išsisukinėjimo nuo klausimų įgūdžius. Pavyzdžiui, jei jus pasiekia klausimas, o ką Darius tau ten anądien sakė pasivedęs į šalį?, kuris yra atakuojantis, nemandagus ir įžūlus, jūs imkit ir atsakykit, kaip į kokį paprastą klausimėlį apie orą, kad ai kaip visada, šį bei tą. Ir būtinai, neleidę įsiterpti žaibiškai keiskit temą kontraakuodamos, o tiesa, kaip ten tavo vyras, ar vis dar užtrunka po darbo?
Faktas, kad taip elgiantis judviejų draugystės darželis greičiausiai labai gausiai nevešės, bet bent jau išliksit mandagios, ir teroristinio knisimosi po ne savo reikalus su laiku tikrai atsikratysit.
Maniau, pabaigoje parašysiu, kad šis įrašas nesusijęs nei su mano aplinkoje esančiais asmenimis, nei įvykiais, bet negi kas nors tuo patikėsit? Cha.

2 komentarai:

  1. Vajezau, kaip nemėgstu tokių intrigų. Stengiuosi išvis nesikišti, taip geriausia:)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Na turbūt geras patarimas :) Aš panašiai ir elgiuosi.

    AtsakytiPanaikinti